środa, 19 kwietnia 2023
środa, 12 kwietnia 2023
Plan Szkoleniowy MKŻ Mikołajki Maj 2023/ Grupy Szkoleniowe OPTIMIST A, OPTIMIST B , CADET A, CADET B
Komunikat!
OPTIMIST A = grupa basenowa OPTIMIST i ŻABKI
OPTIMIST B = Grupa basenowa DELFINKI
OPTIMIST B Spotkanie trenera z rodzicami
Piątek 14.04.2023 godz 19.00
Sala Klubowa
MKŻ Mikołajki ul. Kajki 84
OPTIMIST A Spotkanie trenera z rodzicami
Sobota 15.04.2023 godz 14.00
Spotkanie trenera z rodzicami
Sala Klubowa
MKŻ Mikołajki ul. Kajki 84
ŻEGLARSTWO TRENINGI MKŻ Mikołajki Maj 2023 OPTIMIST A i OPTIMIST B TRENER : Rafał Madej kom/kontakt 530 103 458
|
||||||
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
1 V
|
2 OPTIMIST B 9.00-11.00
OPTIMIST A 11.00-14.00 |
3
|
4
OPTIMIST B 15.00-18.00
|
5
OPTIMIST A 15.00-18.00 |
6 OPTIMIST B 9.00-12.00
OPTIMIST A 12.00-15.00 |
7
|
8 |
9 OPTIMIST B 15.00-18.00
|
10 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
11 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
12 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
13 OPTIMIST B 9.00-12.00
OPTIMIST A 12.00-15.00 |
14 |
15 |
16 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
17 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
18 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
19 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
20 OPTIMIST B 9.00-12.00
OPTIMIST A 12.00-15.00 |
21
|
22 |
23 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
24 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
25 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
26 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
27 OPTIMIST B 9.00-12.00
OPTIMIST A 12.00-15.00 |
28
|
29 |
30 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
31 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
1VI OPTIMIST B 15.00-18.00 |
2VI OPTIMIST A 15.00-18.00 |
3VI OPTIMIST B 9.00-12.00
OPTIMIST A 12.00-15.00 |
4VI
|
CADET A / CADET B
ŻEGLARSTWO TRENINGI MKŻ Mikołajki Maj 2023 CADET gr A CADET gr B TRENER : Grzegorz Hammerszmidt
|
||||||
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
1 V
|
2 CADET gr B 9.00-11.00 CADET gr A 11.00-15.00 |
3
|
4 CADET gr B 15.00-18.00
|
5 CADET gr A 16.00-19.00
|
6 CADET gr B 9.00-11.00 CADET gr A 11.00-15.00 |
7
|
8 |
9 CADET gr B 15.00-18.00
|
10 CADET gr B 15.00-18.00 CADET gr A 18.00 – pakowanie sprzętu na regaty Ostróda |
11 CADET gr A 14.00- wyjazd na regaty Puchar UKŻ Ostróda Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 3K/3M( 1,50) |
12 CADET gr A Regaty Puchar UKŻ Ostróda Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 3K/3M( 1,50) |
13 CADET gr A Regaty Puchar UKŻ Ostróda Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 3K/3M( 1,50) |
14 CADET gr A Regaty Puchar UKŻ Ostróda Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 3K/3M( 1,50)
|
15 |
16
|
17 CADET gr B 15.00-18.00 |
18 CADET gr B 15.00-18.00 |
19 CADET gr A 16.00-19.00 |
20 CADET gr B 9.00-11.00 CADET gr A 11.00-15.00 |
21
|
22 |
23 CADET gr B 15.00-18.00 |
24 CADET gr B 15.00-18.00 CADET gr A 18.00 – pakowanie sprzętu na regaty Pisz |
25CADET gr A 14.00- wyjazd na regaty Puchar PMOS Pisz Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 4K/4M(0,75 ) |
26CADET gr A Regaty Puchar PMOS Pisz Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 4K/4M(0,75 ) |
27 CADET gr A Regaty Puchar PMOS Pisz Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 4K/4M(0,75 |
28CADET gr A Regaty Puchar PMOS Pisz Eliminacje MŚ, MP w Sprincie 4K/4M(0,75
|
29 |
30 CADET gr B 15.00-18.00 |
31 CADET gr B 15.00-18.00
|
1VI CADET gr B 15.00-18.00 |
2VI CADET gr A 16.00-19.00 |
3VI CADET gr B 9.00-11.00 CADET gr A 11.00-15.00 |
4VI
|
wtorek, 11 kwietnia 2023
Komunikat Grupa ŻABKI i KIJANKI!!!
Komunikat!!!
Grupa ŻABKI i KIJANKI
Jutro 12.04.2023 zajęcia nauki pływania ODWOŁANE !!!
Wyjazd służbowy trenera!!!
poniedziałek, 27 marca 2023
Plan Szkoleniowe MKŻ Mikołajki Kwiecień - Wrzesień 2023 OPTIMIST A / OPTIMIST B /Trener Rafał Madej
OPTIMIST A = grupa basenowa OPTIMIST i ŻABKI
OPTIMIST B = Grupa basenowa DELFINKI
ŻEGLARSTWO TRENINGI MKŻ Mikołajki Kwiecień 2023 OPTIMIST A i OPTIMIST B TRENER : Rafał Madej kom/kontakt 530 103 458 |
||||||
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
3 |
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10 |
11 |
12 |
13 |
14 Spotkanie trenera z rodzicami Sala Klubowa MKŻ Mikołajki ul. Kajki 84 OPTIMIST B 19.00 |
15 Spotkanie trenera z rodzicami Sala Klubowa MKŻ Mikołajki ul. Kajki 84 OPTIMIST A 14.00 |
16
|
17 |
18 |
19 |
20 |
21 OPTIMIST B 15.00-18.00 |
22 OPTIMIST A 10.00-13.00 |
23
|
24 |
25 |
26 |
27 |
28 OPTIMIST A 15.00-18.00 |
29 OPTIMIST B 9.00-12.00 OPTIMIST A 12.00-15.00 Uroczyste rozpoczęcie sezonu żeglarskiego OPP A+OPP B !!! |
30
|
` |
|
|
|
|
piątek, 10 marca 2023
Plan Szkoleniowy MKŻ Kwiecień 2023/ aktualizacja trener Grzegorz Hammerszmidt /
ŻEGLARSTWO TRENINGI MKŻ Mikołajki Kwiecień 2023 TRENER : Grzegorz Hammerszmidt
|
||||||
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
NIEDZIELA |
3 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI nowa grupa 5 latki 17.00-18.30 nauka pływania |
4 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
5 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI 17.00-18.30 nauka pływania |
6
|
7
|
8 |
9
|
10 |
11 |
12 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI 17.00-18.30 nauka pływania |
13 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
14
CADET gr A 16.00-19.00 |
15CADET gr B 9.00-11.00
CADET gr A 11.00-14.00 przepisy regatowe taktyka/strategia przygotowanie sprzętu do sezonu, |
16
|
17 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI nowa grupa 5 latki 17.00-18.30 nauka pływania |
18 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
19 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI 17.00-18.30 nauka pływania |
20 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
21
CADET gr A 16.00-19.00 |
22 CADET gr B 9.00-11.00
CADET gr A 11.00-14.00 przepisy regatowe taktyka/strategia przygotowanie sprzętu do sezonu, |
23
|
24 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI nowa grupa 5 latki 17.00-18.30 nauka pływania |
25 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
26 BASEN ŻABKI 15.30-17.00 nauka pływania
KIJANKI 17.00-18.30 nauka pływania |
27 BASEN OPTIMIST 15.30-17.00
DELFINKI 17.00 – 18.30 nauka pływania |
28
CADET gr A 16.00-19.00 |
29 CADET gr B 9.00-11.00
CADET gr A 11.00– 14.00 Uroczyste rozpoczęcie sezonu żeglarskiego !!! |
30
|
`1 V |
2
CADET gr B 9.00-11.00 CADET gr A 11.00-14.00 |
3 |
4 CADET gr B 15.00-18.00 |
5 CADET gr A 16.00-19.00 |
6 CADET gr B 9.00-11.00
CADET gr A 11.00-14.00 |
7V |